Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.
Jedynetakiewnętrza to autorska pracownia projektowa, która zajmuje się w szczególności kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych.
  • Specjalizujemy się w projektach łazienek dopracowanych w najmniejszym detalu.
  • Tworzymy projekty wnętrz mieszkań i domów.
  • Aranżujemy pokoje dziecięce.
  • Wykonujemy metamorfozy wnętrz.
  • Udzielamy konsultacji dekoratorskich.
  • Opracowujemy układy funkcjonalne mieszkań pod zmiany lokatorskie.
  • Kluczem do sukcesu jest nasza dokumentacja wykonawcza.
  • Doświadczenie, które buduje się nieustannie przez lata.
Różne style, różne potrzeby, różne wnętrza. Dbałość o funkcjonalność i o detale.
Nasze projekty nie wyróżniają się jednolitym stylem, który by nas definiował.
Nie powstają szablonowo na podstawie tych samych materiałów czy kolorystyki.
Każde zaprojektowane pomieszczenie jest zupełnie inne i niepowtarzalne.
To wartość niematerialna decyduje o naszej wyjątkowości.
Wartość, którą możecie Państwo poczuć na każdym etapie współpracy.

Dobry architekt wnętrz zaprojektuje przestrzeń życiową spełniającą oczekiwania klientów o zróżnicowanych preferencjach. Pomoże odkryć czego tak naprawdę szukają i potrzebują. Zaproponuje indywidualnie dopracowane rozwiązania. Stworzy klimat wnętrza na podstawie rozmowy, wymiany myśli i inspiracji. Ukierunkuje i uporządkuje początkowy chaos, który spędza sen z powiek na myśl o tym jak urządzić salon czy wykończyć łazienkę. Niesprecyzowane i niedookreślone wyobrażenia nabiorą kształtu w formie funkcjonalnego rozkładu projektowanych pomieszczeń, jak i harmonijnego charakteru.
Oto nasz cel. Moja misja. 


 

  • Projekty łazienek - zlecenia na samodzielne projekty łazienek wykonujemy tylko na zasadzie współpracy zdalnej. Współpraca taka, polega na przesłaniu Państwu szablonu stanowiącego ułatwienie do przygotowania pomiarowania pomieszczenia we własnym zakresie. Dodatkowo należy wypełnić ankietę odnośnie preferencji, przesłać zdjęcia pomieszczenia wraz z inspiracjami, które pozwolą zaprojektować przestrzeń funkcjonalnie oraz w oczekiwanym stylu. Na początku opracowujemy układ umeblowania przestrzeni z uwzględnieniem konkretnego wyposażenia pod względem wymiarów, dostępnych produktów i w ramach budżetu. Proponujemy też docelowe płytki i ich rozmieszczenie, zmierzające do przygotowania aranżacji wnętrza, która zostanie zrealizowania w 90%. Oczywiście macie Państwo możliwość wprowadzania zmian oraz konsultacji, jednak nadal pracujemy na naszej pierwszej, autorskiej koncepcji. W ten sposób powstają nasze projekty łazienek. Na zakończenie współpracy opracowujemy profesjonalną dokumentację projektową dla wykonawców, która jest czytelna, zrozumiała i opisana w sposób zastępujący bezpośredni kontakt przy realizacji projektu. Nieodłącznym jej elementem jest lista wyposażenia obejmująca najważniejsze m.in. elementy wyposażenia: ceramikę i armaturę, akcesoria łazienkowe, oświetlenie wraz z odpowiednimi źródłami światła, a także ilościowe zestawienie płytek.