Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz

Widoczny wyżej projekt biało szarej łazienki w Krakowie łączy w sobie płytki drewnopodobne z elementami w odcieniach szarości, a także białe płytki 3D. Minimalistyczna forma i wyżej wymienione aspekty zostały zestawione po to, by wydobyć piękno pomieszczenia.

Zastosowanie naturalnych kolorów, sprawia że wnętrze staje się bardziej przyjazne. Wyrazisty i głęboki odcień może nieco bardziej przytłaczać, jednak przy większych pomieszczeniach zastosowanie drewna staje się poniekąd konieczne. Pomimo większych rozmiarów pomieszczenie daje wrażenie cieplejszego. Ukośne formy zabudowy blatu wraz z ukośną umywalką i wanną pozwoliły zmieścić kabinę prysznicową w jednym pomieszczeniu, choć nie było na nią pierwotnie miejsca. Dodatkowa kabina prysznicowa we wnęce dała możliwość zarówno orzeźwiającego prysznica, jak i zażycia relaksującej kąpieli.

Zestawienie ze sobą drewna oraz szarości w jej naturalnej, skalnej strukturze powoduje, że wnętrze wydaje się być wiecznie żywe. Projekt łazienki uwzględniający zastosowanie wyrazistych akcentów drewnianych przypadnie do gustu wielu osobom.

Stanowi część projektu wnętrza apartamentu w Krakowie.

http://www.jedynetakiewnetrza.pl/realizacje/realizacja-apartamentu-wnetrz-w-krakowieZdjęcia z realizacji projektu łazienki.

do góry