Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz

Zaaranżowanie nawet tak niepozornego pomieszczenia jak WC daje wiele radości ale jest także nie lada wyzwaniem. Mała przestrzeń ogranicza nieco możliwości, ale i tutaj istnieje sposób, by wydobyć z pomieszczenia ukryty potencjał. Projekt WC złoto srebrny (Kraków) to przykład na to, że nawet tak niewiele miejsca może zachwycać.

Ograniczenie powierzchni pomieszczenia zawsze stanowi zagwozdkę dla architekta. Wymaga ono od specjalisty oszczędności w formie oraz wyboru najbardziej optymalnych rozwiązań. Ale także w tym przypadku można pozwolić sobie na kilka wyrazistych dodatków, jak białe płytki błyszczące. Przykuwają one uwagę gości i czynią niepozorną przestrzeń wyjątkową.

Oryginalne akcenty złota-srebra w płytkach 3D ożywiają przestrzeń i dają niezwykły efekt iluminacyjny. Niegdyś kojarzone z przepychem dziś stanowią o nowoczesności wnętrza. Kafle w tych odcieniach dodatkowo wzmacniają efekt poprzez nieregularne geometryczne akcenty. Kropkę nad „i” stanowi cylindryczny klosz oświetlenia, wyróżniający się barwą z otoczenia.

Stanowi część projektu wnętrza apartamentu w Krakowie.

do góry