Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz

Projekt łazienki (Warszawa), w której dominuje struktura i motyw marmuru, przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi dobrego designu. Przestrzeń nawet tak niepozornego pomieszczenia, zaaranżowana w umiejętny sposób, zamienia się w pełen ciepła, komfortowy pokój kąpielowy.

Jest to biało-szara, elegancka łazienka, do której wykonania wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały oraz elementy wystroju wnętrz. Designerskim elementem jest tu wpuszczana umywalka z granitowym, czarnym blatem. Głębia barwy stanowi kontrast dla występujących we wnętrzu tonów, przykuwając oko.

Aby nadać naturalnego klimatu wykorzystane zostały marmurowe płytki w łazience. Ekskluzywne wnętrze łazienki z wanną stojącą zyskuje w tym przypadku na szykowności i wysokiej klasie. Minimalistyczna zabudowa meblowa w łazience wpisuje się w nowoczesny wystrój jednocześnie nie dominując, podkreślając prostotę i elegancję kamienia. Na uwagę zasługuje tez duże lustro, zajmujące szerokość niemal całej ściany, optycznie powiększając wnętrze. Nowoczesny kształt wolnostojącej wanny nadaje łazience wyjątkowego charakteru.

do góry