Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz

Męska łazienka w uniwersalnych kolorach i prostych kształtach. Mimo niewielkiego metrażu, niezwykle wygodna i funkcjonalna. Zmieścił się tu duży prysznic, zabudowa ułatwiająca przechowywanie niezbędnych w łazience rzeczy, a także pralka.

Umywalka o nieregularnych kształtach, postawiona na dużym blacie, na którym można trzymać wszelkie niezbędne drobiazgi, jest nie tylko praktyczna, ale i niezwykle efektowna. Całość dopełnia ultra nowoczesna bateria umywalkowa oraz dyskretne oświetlenie ledowe, ukryte pod lustrzaną szafką. Na uwagę zasługuje również

Kolorystyka wnętrza oparta jest na uniwersalnych połączeniach – odcienie szarości z bielą na wielkoformatowych płytkach. Na pierwszy plan jednak wysuwają się mocne akcenty w postaci grafitowych elementów oraz powierzchni pokrytej czarno - białymi płytkami w graficzne wzory.

Drewnopodobny gres na podłodze oraz blacie, a także w elementach wykończenia, przełamuje sterylność tak charakterystyczną dla tego typu wnętrz. Ten naturalny kolor drewna dodaje łazience ciepła i przytulności. Podobnie jak starannie dobrane dodatki.
 
Najnowszej generacji wyposażenie, takie jak bateria prysznicowa podtynkowa z deszczownicą i słuchawką, a także miska wisząca z deską wolnoopadającą oraz chromowane akcesoria sprawiają, że zaprojektowane wnętrze jest nowoczesne i eleganckie zarazem. Minimalizm w wykończeniu oraz proste formy nadają łazience męskiego charakteru.


Zdjęcia z realizacji.

do góry