Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz
projektowanie wnętrzprojektowanie wnętrz

Jeśli już w momencie określania założeń do projektu łazienki pojawia się idea minimalizmu, po realizacji można spodziewać się doskonałego efektu wizualnego i praktycznych rozwiązań. Lustrzane szafki na zabudowie wc i nad umywalką czy kabina prysznicowa walk-in tworzą niepowtarzalny charakter funkcjonalnego wnętrza. Powyższa inspiracja - minimalistyczna łazienka w Krakowie, powstała z myślą o zwolennikach prostoty.

Minimalistyczne rozwiązania w szczególny sposób wpasowują się w pomieszczenia o małym metrażu. Skromna powierzchnia nie oznacza mniejszych możliwości – zaprojektowanie takiej przestrzeni wymaga jednak innego podejścia. Zamiast standardowych rozwiązań, podatnych na modyfikację, ruchomych elementów, warto stosować proste formy, takie jak płytki wielkoformatowe, a także korzystać z możliwości ukrywania elementów w ścianach i zabudowach.

Użyte w projekcie łazienki kolory utrzymane zostały w skali odcieni szarości. Nie jest to jednak szarość zimna i neutralna, dzięki zastosowaniu także elementów w kolorach naturalnych, kremowych.

Stanowi część projektu wnętrza mieszkania w Krakowie.

do góry