Zaufaj intuicji, która pozwala spełnić marzenia o ciepłym i komfortowym wnętrzu… Twoim własnym wnętrzu… domu czy mieszkania.

„…świat nieprzeciętnych wnętrz zachwycił mnie na tyle, by radykalnie zmienić swoją życiową drogę, a projektowanie wnętrz uczynić moją pasją… która głęboko skrywana dojrzewała przez lata, by w odpowiednim momencie całkowicie zawładnąć moim życiem… z zupełnie nowym podejściem, wzbogacanym o zdobywane doświadczenie i wciąż rozwijanym wewnętrznym talentem…" Paulina Kononowicz-Kwaśnik

Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Paulina Kononowicz-Kwaśnik

Architekt wnętrz w Gdańsku, Trójmieście,

całej Polsce i za granicą
Ekonomistka, która postanowiła projektować wnętrza… któż by pomyślał, że tak odmienne charaktery, mogą iść w parze. A jednak... to one mnie definiują. Sprawiają, że ekonomiczne podejścia dba o funkcjonalność i realne możliwości wykonania projektu, a perfekcjonistka o artystycznej duszy kreuje nieprzeciętne wnętrza. Ukończenie magisterskich studiów ekonomicznych na UJ było tylko pierwszym etapem w rozwoju mojej pasji. Odkryłam wtedy uśpiony talent do projektowania wnętrz. Od dawna interesowałam się wystrojem wnętrz i na szczęście w porę odnalazłam swoje powołanie. Dążąc do wolności wyboru i znalezienia własnej drogi życiowej początkowo ukończyłam Profesjonalny Kurs Projektowania Wnętrz Mieszkalnych w szkole Art Studio w Warszawie. To inspirujące doświadczenie nie tylko sprawiło, że zyskałam przekonanie co do własnych możliwości w tej dziedzinie, ale również pozwoliło mi otworzyć się na nowe doświadczenia i sprawdzić umiejętności w praktyce. W czasie przygotowań do dyplomu wykonałam swój pierwszy projekt dla biura projektowego. To doświadczenie dało mi pewność, że chcę projektować wnętrza, a co najważniejsze - projektować wnętrza na własnych zasadach. Wkrótce otrzymałam kolejne zlecenia już pod własnym nazwiskiem, a 1 grudnia 2011 roku założyłam autorską pracownię projektową pod nazwą Jedyne.Takie.Wnętrza w myśl idei projektowania wnętrz innych niż wszystkie, indywidualnie skrojonych na miarę, wsłuchując się w oczekiwania i kreując przestrzeń mieszkalną, która będzie uszczęśliwiać. Kolejnym krokiem w rozwoju była decyzja o podjęciu studiów wyższych na kierunku Architektura Wnętrz, które ukończyłam z sukcesem. Fascynuję się pięknymi wnętrzami i staram się ze wszystkich sił tworzyć wyjątkowe wnętrza. Niezmiennie wzorem jest dla mnie współczesny styl skandynawski oraz modern classic, z akcentami retro, vintage, w których połączenie klasycznych rozwiazań ze szlachetnością dobranych materiałów tworzy wnętrza ponadczasowe i uniwersalne za razem. Cenię minimalizm i funkcjonalność. Wierzę w zasadę "mniej znaczy więcej", aby wnętrza nam sprzyjały, uspokojały, a eklektyczne zestawienia stylistyczne podkreślały indywidualną osobowość, dlatego w codziennej pracy dokładam wszelkich starań, aby wykreować przestrzeń dopasowaną do charakteru domowników oraz przytulną i wygodną w codziennych czynnościach. Definiują mnie m.in. nieprzeciętna wyobraźnia i perfekcjonizm, które dokładnie opisują moje zaangażowanie w każdy projekt. Nieprzerwanie od 12 lat rozwijam swoją pasję, zaprojektowałam setki wnętrz, poznałam fantastycznych Klientów i wiem, że warto szukać swojej drogi spełniając marzenia. Z przyjemnością pomogę Państwu zaprojektować wnętrza, które wyrażą Państwa charakter i również pozwolą spełnić marzenia o domu, w którym przyjemnie jest mieszkać.

Osiągnięcia

marzec 2023 Druga publikacja w magazynie Świat Rezydencji ukazała się 08.03.2023r.
Zdjęcia mieszkania zaprojektowanego w 100% zgodnie z koncepcją projektu wnętrza.
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 1
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 2
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 3

Osiągnięcia

czerwiec 2023 Trzecia publikacja w magazynie Czas na Wnętrze ukazała się 02.06.2023r.
Zdjęcia mieszkania zaprojektowanego w 100% zgodnie z koncepcją projektu wnętrza.
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Czas na Wnętrze czerwiec 2023
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 1
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 2
 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Świat Rezydencji marzec 2023 - 3
luty 2021 Pierwsza publikacja w miesięczniku MjakMieszkanie ukazała się 19.02.2021r.
Zdjęcia mieszkania zaprojektowanego w 100% zgodnie z koncepcją projektu wnętrza.
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - MJakMieszkanie luty 2021
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - MJakMieszkanie luty 2021 - 2
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - MJakMieszkanie luty 2021 - 3
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - MJakMieszkanie luty 2021 - 4
5 lipca 2019 Wygrany konkurs na projekt miesiąca na portalu wnętrzarskim Aranżacja Wnętrz!
Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Wygrany konkurs Aranżacja Wnętrz Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Wygrany konkurs Aranżacja Wnętrz - 2 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Wygrany konkurs Aranżacja Wnętrz - 3 Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - Wygrany konkurs Aranżacja Wnętrz - 4
maj 2015 I. miejsce w konkursie Doskonałe Kolekcje Opoczno 2014 na projekt pomieszczenia z innowacyjnym wykorzystaniem płytek z kolekcji Opoczno 2014. Zwycięski projekt sypialni z łazienką, w której zastosowałam płytki o geometrycznym wzorze jako tło dla nowoczesnego łóżka. Więcej słów o konkursie na moim blogu oraz na portalu łazienkowym.
1 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto 1 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - 2 1 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - 3 1 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - 4
2011 III. miejsce w konkursie Excellent Design na projekt łazienki, z wykorzystaniem produktów ekskluzywnych marek Excellent, Novellini, Zuchetti, KOS, Ceasar, wykonany w programie CADdecor od CADprojekt K&A i CRsoft. Designerski i niebanalny projekt łazienki na planie kwadratu, którego cztery części odpowiadają poszczególnym strefom, z uwagą skierowaną na "wyspę" z wanną i umywalkami. Zwycięski projekt łazienki do obejrzenia tutaj.
3 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto 3 miejsce Konkurs - Dyplom, Paulina Kononowicz-Kwaśnik - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto 3 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - 2 3 miejsce Konkurs - Architekt wnętrz Gdańsk, Trójmiasto - 3

 

Architekt Wnętrz Gdańsk, Trójmiasto i cała Polska

Jako projektant wnętrz pracuję na codzień w Gdańsku, Trójmieście i województwie pomorskim, jednak regularnie realizuję profesjonalne projekty wnętrz online w całej Polsce. W swoim portfolio posiadam realizacje wnętrz mieszkań i domów na terenie całego kraju (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań...). Zapraszam do obejrzenia moich projektów wnętrz oraz nawiązania współpracy - Paulina Kononowicz-Kwaśnik.

Zapraszam do obserwacji bloga - jedynetakiewnetrza.blogspot.com, gdzie prezentuję moje prywatne inspiracje, zachwyty i preferencje. Pozwolą ocenić jaką ścieżką podążam, co nie oznacza, że zamykam się na określony styl. Potrafię dostrzec piękno w każdym wnętrzu, jeżeli tylko odzwierciedla charakter osób w nich mieszkających bądź idee projektanta wnętrz. Ponadto, na blogu prezentuję własne realizacje, bieżące projekty, jak i trendy wnętrzarskie.

do góry